Після рішення Harman Group (у складі Samsung) закрити свої виробничі потужності AKG у Відні в 2017 році, група колишніх інженерів і керівників AKG вирішила почати все з самого початку. Всього за 22 місяці вони створили нову компанію Austrian Audio, орендували приміщення, науково-дослідні і дослідно-конструкторські об'єкти (в тому числі одну із дорогих старих "безехових" камер AKG, тепер інтегрованих в лабораторії Austrian Audio), розробили і представили у Франкфурті на початку квітня лінійку нових продуктів: мікрофонів, навушників та програмного забезпечення.

Найближчим часом компанія iLoveSound UA очікує 2 мікрофони-бестселлери від бренду.

Austrian Audio OC818

Austrian Audio OC818

 

Austrian Audio OC18

Austrian Audio OC18

 

Поступово асортимент бренду Austrian Audio на вітрині iLoveSound UA буде поповнюватися

Обидва мікрофони сконструйовані на базі нового капсуля CKR12, розробленого командою Austrian Audio і повністю виготовленого вручну на їх віденському заводі досвідченими фахівцями. Як випливає з назви, CKR12 - є модифікацією класичного капсуля AKG CK12, але з оновленим дизайном і запатентованими керамічними кільцями замість латуні; представники Austrian Audio стверджують, що вперше мають набагато більш низький відсоток відмов.

Austrian Audio CKR12 капсуль

Більш дорогий з двох мікрофонів - це Austrian Audio OC818 з двома діафрагмами, чиї діаграми направленості можна відрегулювати традиційним способом за допомогою селекторного перемикача на корпусі мікрофона або по бездротовому зв'язку. Хоча метод управління діаграмою направленості є цифровим, звуковий сигнал мікрофону завжди залишається аналоговим.

 

Austrian Audio також має програмне забезпечення, яке використовується для роботи із мікрофонами (безкоштовне і з відкритим вихідним кодом) VST / AU / AAX плагіном PolarDesigner.

У товарній лінійці бренду Austrian Audio присутні навушники:

Austrian Audio HI-X55 OVER-EAR

Austrian Audio HI-X55 OVER-EAR

 

Austrian Audio HI-X50 ON-EAR

Для придбання та співпраці прохання звертатися за телефоном, вайбером та телеграмом (093)771-72-74, Надія Бондарець